لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

اگر شما به دنبال یک روش برای رها شدن از موهای زائد بدن خود هستید و از این که هر چند وقت یک بار باید هزینه زیادی برای اپیلاسیون موهای زائد خود خرج نمائید، خسته شده اید می توانید به لیزر مو زائد به کمک دستگاه لیزر مو بپردازید.در روش لیزر موهای زائد به کمک دستگاه لیزر، اشعه تابانده شده توسط دستگاه به فولیکول مو برخورد می نماید. این اشعه تابیده شده به مو، توسط رنگدانه های موجود در فولیکول مو جذب می شوند، سپس پس از جذب اشعه توسط فولیکول، گرما و حرارت ایجاد شده توسط اشعه، سبب از بین رفتن مو در فولیکول می شود. بعد از نابود شدن موی موجود در فولیکول، خود فولیکول نیز از بین می رود و دیگر در آن نقطه مویی رشد نمی کند.

مزایای دستگاه لیزر موهای زائد alex 2018

دستگاه لیزر موهای زائد alex 2018 جدیدترین تکنولوژی برای لیزر موهای زائد بدن و صورت می باشد. این دستگاه چند منظوره حذف موی زائد است که با استفاده از لیزر ۷۵۵ نانومتری برای رفع دائمی موهای زائد بسیار خوب عمل می کند.

لیزر در واقع رنگدانه های فولیکول مو را هدف قرار می دهند که گرما را جذب می کنند و سلول های حاوی فولیکول مو را از بین می برد. استحکام بالا همراه با اندازه بزرگ و همچنین سرعت بالای دستگاه باعث می شود که تعداد بیشتری فولیکول مو در مدت زمان کمتر از بین بروند.

مشاهده نتایج مثبت درمان با این دستگاه حتی بعد از یک جلسه درمان به وضوح مشخص است و فرد علاوه بر رفع موهای زائد بدن شاهد بهتر شدن ویژگی های پوستی و صاف و یکدست شدن پوست نواحی تحت درمان خواهد بود.

دستگاه الکس ۲۰۱۸ در طی روند درمان هیچگونه آسیبی به پوست نمی رساند و یک دستگاه ایمن برای حل معضلات پوستی از جمله موهای زائد بدن و صورت محسوب می گردد.

موارد کاربرد دستگاه alex 2018

حذف موهای زائد
سفت شدن پوست
جوانسازی پوست
از بین بردن چین و چروک صورت
پالایش منافذ پوست
حذف آکنه
حذف عروق

مزایای دستگاه لیزر alex 2018

دستگاه لیزر الکساندرایت معتبرترین دستگاه لیزر حال حاضر در سرتاسر دنیا می باشد که به دلیل داشتن مزایای بسیار زیاد از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است. این دستگاه درعین تأثیر گذاری فوق العاده ای که در از بین برن موهای زائد دارد، دارای کمترین احتمال خطر در بین دستگاه های موجود نیز می باشد.

یکی از مهمترین مزیت های دستگاه لیزر الکس ۲۰۱۸ توانایی دستگاه در از بین بردن موهای ضخیم و تیره رنگ است که به دلیل عمق نفود بالا و انرژی بالا در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گیرد.

موهای زائد با لیزر الکساندرایت

نتایج این دستگاه ماندگاری بیشتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد و بسته به واکنش های پوستی فرد نتایج درمان با لیزر الکساندرایت ۲۰۱۸ می تواند دائمی باشد.
برخی دیگر از مزایای دستگاه لیزر alex 2018

دارای صفحه نمایش رنگی ۸٫۴ اینچی
مجهز به سیستم خنک کننده
چند منظوره
انرژِی بالا
نرخ تکرار سریع
عمق نفوذ بالا
دارای فیبر نوری با طول عمر بالا
سیستم اسکن اتوماتیک
دارای قطعات جانی با قیمت پایین

همانطور که مشاهده کردید دستگاه الکس ۲۰۱۸ دارای مزایای بسیاری می باشد. با این حال انتخاب دستگاه مناسب به نوع پوست شما و تشخیص پزشک نیز بستگی دارد.